дивись.info

У Львові працюватиме школа реалізації арт-проектів

3 – 7 лютого у Львові працюватиме Школа реалізації-арт проектів. Програма навчання складає 6 лекцій та фінальний хакатон, результатом якого стане реалізація проектів кожного студента, повідомляє Дивись.Інфо.

Курс розрахований на амбітних та цілеспрямованих редакторів, журналістів, піарщиків, критиків, дизайнерів, художників, режисерів, культурологів, кураторів, концертних та івент-менеджерів та тих, хто мріє створити свій бізнес пов’язаний з дизайном, ЗМІ, піаром, хоче організовувати власні фестивалі, концерти, виставки, літературні презентації; хто вміє генерувати нові ідеї/сенси та втілювати їх в життя.

Розклад занять:

3 лютого, 19.00 год.

Створення проекту з нуля – ідея, презентація; бюджет, партнери, вибір локації, учасників та визначення потенційної аудиторії.

4 лютого,19.00 год.

Один в полі не воїн. Робота з партнерами, спонсорами, волонтерами, учасникам

4 лютого, 20.00 год.

Подієвий/проектний PR . Рекламні стратегії – ЗМІ, SMM, промоакції.

5 лютого, 19.00 год.

Як створити подієвий брендбук + реалізація проектів пов’язаних з дизайном.

5 лютого, 20.00 год.

Механізми взаємодії в оргкомітеті. Менеджмент і кураторство – різниця, складові, що хто робить і як взаємодіють. Як створити ефективну команду і розподілити пласти роботи.

6 лютого, 11.00 год.

Подієвий менеджмент – напрями, тренди, стилістика, механізми (літературні(крос-медійні)/музичні/театральні/кіно події до міждисциплінарних фестивалів).

6 лютого, 15.00 год.

Фінальний хакатон – створення робочого плану реалізації студенських проектів. Хакатон включатиме дві бонусні лекції :

1) Навчитись ходити: мотивація, дисципліна, психологічні бар’єри, як стати самому витвором мистецтва

2) Заборонені прийоми в реалізації проектів та формуванні іміджу; форс-мажорні ситуації – ефективні способи вирішення.

Основним лектором виступить Анаід Агаджанова – керівник агенції AnaidArt . Анаід – організатор понад 50 фестивалів, в різний час працювала в команді «ДжазКоктебель», «Гогольфест», «ЗАХІД», засновник Urban Exploration Lviv , концертний директор «Жадан і Собаки».

На заняттях не обійдеться і без цікавих гостей. Ними стануть успішні львівські менеджери культури, серед яких Сергій Марченко – співзасновник проекту «Територія твого розвитку», організатор «Razomfest» та концертний директор гурту «Fiolet»; Єва Якубовська – культуролог, критик, радіо-журналіст та театральний режисер, автор кросмедійних проектів, зокрема радіо-подкастів «Львівський трамвай», «Рибу чистять» , а також про Tеатр «Склад 2’0”; Роксолана Худоба – художник-скляр, засновниця «Haluzka», співзасновник проекту «Щось цікаве»; Римма Колода –  координатор магазину-галереї Правда,Б та інші.

Детальніше про зміст лекцій, місце проведення та вартість навчання читати тут :

https://www.facebook.com/events/132043990508616/

Для того, щоб записатись на навчання, необхідно заповнити анкету http://goo.gl/forms/dv9ZxinxPJ

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.