дивись.info

“Львівський облавтодор” можуть передати у підпорядкування ОДА

Облавтодори можуть перейти під керівництво обласних державних адміністрацій, що дозволить ефективно здійснювати менеджмент на місцях. Про це розповіла заступник голови облдержадміністрації Ірина Гримак під час звіту департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку, інформує Дивись.Інфо прес-служба ЛОДА.

“З відповідною пропозицією Львівська облдержадміністрація вже звернулась до Уряду, – зазначила Ірина Гримак. – На нашу думку, така структура, як облавтодор, повинна перейти у підпорядкування обласних державних адміністрацій, де здійснюватиметься управління на місцях, а не через Укравтодор, як це відбувається сьогодні. Це дозволить нам організувати при кожній райдержадміністрації відповідні управління, де голова РДА відповідатиме як за якісне виконання ремонтних робіт, так і за їх утримання та на території району”.

Також вона нагадала, що в області розпочалась оптимізація ДП “Львівський облавтодор”, внаслідок якої суттєво зменшиться чисельність керівного апарату та збільшиться робітничий штат. Змінять й занадто громіздку структуру, скорочуючи кількість філій з 20-ти до 10-ти . “Сьогодні Облавтодор, по суті, є організацією, яка “проїдає” кошти. І у теперішніх умовах неможливо говорити про розвиток цього підприємства, ні про закупівлю нової техніки, ні про оновлення технічного складу”, – підкреслила Ірина Гримак.

За словами заступника голови ОДА, вже у найближчій перспективі кожен районний автодор зможе ефективно працювати, як окрема юридична структура: “Автодор діятиме не тільки виключно на бюджетних коштах, а й як конкурентоспроможна структура дорожньої галузі та заробляти на себе самостійно”.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.