дивись.info

На Львівщині триває фаза навчань підрозділів ЗСУ

У Яворівському районі Львівської області, на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені Гетьмана Петра Сагайдачного (Яворівський полігон), триває активна фаза навчання підрозділів Збройних Сил України в рамках Об’єднаної багатонаціональної тренувальної групи. Про це Дивись Інфо повідомили у Регіональному медіа-центрі МОУ (Львів)

З метою безпеки наших громадян, керівництво навчання просить мешканців області з розумінням поставитись до певних незручностей, пов’язаних із обмеженням руху на території полігону.

Під час навчань територією Міжнародного центру миротворчості та безпеки рухаються військові колони, до проведення занять залучається бронетехніка та проводяться навчальні стрільби.

Командування наполегливо вимагає не відвідувати розташування навчальних ділянок полігону, не заходити та не заїжджати жодним видом транспорту в зони, позначені покажчиками, або оточені допоміжним персоналом. Цивільні особи мають знати і пам’ятати про небезпеку, пов’язану із використанням зброї, військового обладнання, технічних та транспортних засобів.

Дотримуватися правил дорожнього руху під час зустрічі на автодорогах із військовими автоколонами та уважно і своєчасно спостерігати за сигналами спеціальних машин ВІБДР, що супроводжуватимуть рух військової техніки. Деякі ділянки полігону під час тренувальних заходів є повністю закритими для сторонніх осіб.

Нагадуємо, що парки бойових машин, польові склади та стоянки техніки охороняються у відповідності до чинного законодавства та правил несення служби, передбачених Військовими Статутами. Командування Львівського гарнізону, керівництво навчання звертається до мешканців навколишніх населених пунктів Яворівського району Львівської області та громадян з проханням із розумінням поставитися до певних обмежень та незручностей, пов’язаних із проведенням військового навчання та посиленими заходами безпеки з боку військових.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.