дивись.info

Синютка обговорив з Підкарпатським воєводою розбудову пункту пропуску “Краківець-Корчова”

Синютка обговорив з Підкарпатським воєводою розбудову пункту пропуску “Краківець-Корчова”

У п’ятницю, 29 січня, голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся з воєводою Підкарпатського воєводства Євою Леніарт. Під час робочої зустрічі сторони обговорили низку важливих питань. Зокрема, йшлося про розбудову  пункту пропуску “Краковець-Корчова”.

На даний час з української сторони на завершальній стадії перебуває будівництво відрізку автодороги поблизу митного переходу. Надалі заплановано будівництво ділянки контролю легкового транспорту та автобусів. Це робиться для того, щоб розмежувати рух легкового та вантажного транспорту. Слід зазначити, що з польської сторони вже завершено будівництво такої ділянки контролю, повідомила прес-служба ЛОДА.

Очільник області запропонував, щоб на період поки триватиме будівництво нового пункту контролю у Краківці, встановити тимчасово переносні конструкції на виїзді з України на польській ділянці.

_2_1454080835_613x459.75_3_0

“Завдяки розбудові пункту пропуску “Краківець-Корчова” ми суттєво розвантажимо та збільшимо пропускну спроможність автотранспорту на українсько-польському кордоні”, – підкреслив Олег Синютка.

Воєвода Підкарпатського воєводства зазначила, що таку пропозицію української сторони буде вивчено, а прикордонні служби найближчим часом мають запропонувати місця та зовнішній вигляд згаданих конструкцій.

Окрім того, сторони обговорили питання залучення досвіду Польщі щодо проведення в Україні реформи децентралізації та відзначення 200-річчя польської школи №10 у Львові.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.