дивись.info

Бюджетом передбачено збільшення капітальних вкладень, які піднімуть якість життя на новий рівень, – Довжик

Учора під час засідання виконавчого комітету Львівської міської ради було розглянуто та прийнято рішення про бюджет розвитку міста на 2016 рік. Відтак, передбачено значні суми коштів на низку нових проектів, розвиток гуманітарних напрямків та туризму, вдосконалення інфраструктури тощо.

«Цьогорічним бюджетом розвитку передбачено рекордне збільшення капітальних вкладень, які піднімуть якість життя людей в місті на новий рівень. Йдеться, зокрема, про значне поліпшення якості комунальних послуг – освіти, охорони здоров’я, житлового господарства тощо», – відзначає в.о. начальника міського управління економіки та депутат Львівської міської ради Вікторія Довжик.

За словами президента Львівського туристичного альянсу, готельного консультанта Івана Луня, цьогорічний бюджет розвитку надзвичайно сприяє припливу туристів до міста. «Нарешті конкретні дії, цільові витрати на конгрес-дослідження та проектування конгрес-центру. Туризм – одна з найбільш прибуткових сфер, тому варто здійснювати конкретні дії для його сталого розвитку та для поліпшення життя в нашому місті», – відзначає він.

Нагадаємо, відзавтра стартують масові громадські обговорення бюджету розвитку міста на 2016 рік. Долучитись запрошують активістів, експертів, представників громадських організацій, мистецьких та підприємницьких кіл, а також інших зацікавлених мешканців Львова.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама