дивись.info

Депутати Львівської облради зберуться на сесію 16 лютого

На засіданні президії  депутати розглянули пропозиції до порядку денного III чергової сесії Львівської обласної ради, яка розпочнеться 16 лютого 2016 року і матиме три пленарних засідання.

На першому пленарному засіданні  депутати розглянуть ті питання, які перенесли із минулої сесії. Відтак у порядку денному понад 30 питань. Одне із основних – про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу та призначення керівників закладів, які є у комунальній власності Львівської обласної ради. За словами голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина – це питання вкрай важливе, адже керівників комунальних підприємств потрібно призначати прозоро, після конкурсу – лише так можна знайти відповідальних та професійних менеджерів.

На наступних пленарних засіданнях, зокрема 1 березня 2016 року, депутати планують заслухати звіт про роботу у 2015 році голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки та розглянути 10 обласних програм.  Наступного пленарного засідання  депутати продовжать заслуховувати обласні програми.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама