дивись.info

Освоєння коштів бюджету розвитку Львова депутати контролюватимуть спільно з громадою

 Депутати Львівської міської ради ухвалили бюджет розвитку Львова на 2016 рік. Загалом видатки бюджету розвитку становлять понад 1,6 мільярда гривень. “Значні кошти передбачено на благоустрій, ремонти дахів, тротуарів, доріг. Закликаємо львів’ян бути активними та спільно з депутатами контролювати освоєння коштів, темпи та якість робіт”, – зазначив Андрій Шевців, керівник фракції “Об’єднання “Самопоміч” у Львівській міській раді.

Напередодні сесії бюджет розвитку представили на розгляд громадськості. Бюджетні слухання відбувались також у постійних депутатських комісіях міської ради.

Зокрема, на оновлення громадського транспорту передбачено понад 280 млн. грн. За ці кошти планується закупити низькопідлогові тролейбуси, автобуси, сучасні трамваї. “Місто закуповуватиме транспорт у львівського товаровиробника – заводу “Електрон”. І ці кошти повернуться у місцевий бюджет у вигляді податків, а львів’яни матимуть робочі місця та заробітну плату”, – каже Андрій Шевців.

Понад 380 млн. грн. передбачено на будівництво та ремонт доріг, зокрема, на вулицях Мечнікова, Богданівська, Київська, Садова, Трускавецька, Пулюя, Татарбунарська та ін. А ще у 2016 завершать трамвайну колію на Сихів. Майже 7 мільйонів гривень передбачено на освітлення пішоходних переходів.

На благоустрій планується витратити понад 80 млн. грн., зокрема 44 млн. грн. на облаштування громадських просторів; майже 40 мільйонів – на впорядкування прибудинкових територій та двориків, ремонт внутріквартальних доріг.

11 мільйонів гривень передбачено на розвиток велоінфраструктури: будівництво велодоріжок на вулиці Чорновола (від вул. Липинського до вул. Під Дубом) і від Рясного-2 до вулиці Вінниці, на верхній частині вулиці Городоцької (від вул. Ряшівської до вул Чернівецької), велодоріжки до селища Брюховичі.

Також значними є видатки на охорону історичної спадщини. У бюджеті розвитку передбачено кошти на капітальний ремонт площі Митної, реставрацію синагоги “Золота Роза”, статуї “Ощадність” на даху львівського музею етнографії на просп. Свободи, 15, реставрацію фасадів будівлі театру ім. М. Заньковецької, впорядкування парків “Знесіння” (тут збудують велодоріжки), “Високий Замок”, “Залізна вода”.


 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама