дивись.info

Печерський суд не поновлював Кашубу на посаді глави Держслужби зайнятості

На даний час клопотань про продовження строку відсторонення Кашуби до суду не надходило

Печерський районний суд Києва не поновлював Ярослава Кашубу на посаді глави Держслужби Державної служби зайнятості. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Печерського суду у Facebook.

“Прес-служба зазначає, що жодного судового рішення з приводу поновлення Кашуби Ярослава на посаді голови Державної служби зайнятості (керівника Центрального апарату) Печерським районним судом м. Києва не ухвалювалось”, – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, прес-служба суду звертає увагу на те, що суд не може самостійно приймати рішення щодо відсторонення підозрюваного від займаної посади. Вказана процедура може бути ініційована виключно органом досудового розслідування, в провадженні якого перебуває кримінальне провадження.

https://www.facebook.com/Pecherskcourt/posts/430446987150321

“07.12.2015 року слідчий суддя Печерського районного суду м. Києва ухвалив рішення, яким задовольнити клопотання слідчого ГСУ Генеральної прокуратури України та продовжив строк відсторонення підозрюваного Кашуби Ярослава від посади Голови Державної служби зайнятості (керівника Центрального апарату) до 12 січня 2016 року. Строк відсторонення Кашуби Ярослава зумовлений строками досудового розслідування, що встановлені постановою заступника Генерального прокурора України”, – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, на даний час клопотань про продовження строку відсторонення Кашуби Ярослава від посади Голови Державної служби зайнятості (керівника Центрального апарату) від органів досудового розслідування до суду не надходило.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама