дивись.info

Бізнес, владу й громадськість закликають до підписання меморандуму

Учасники «Клубу ділових людей» продовжують закликати до підписання меморандуму «Про етику й партнерство бізнесу, влади і громадськості» представників різних верств населення. Про це повідомила прес-служба ЛМР.

До ознайомлення з Меморандумом та до його підписання закликають представників бізнесу, влади та громадськості, від співпраці яких залежить успіх та розвиток всього суспільства.

Метою меморандуму є поширення принципів етичного бізнесу, партнерства та суспільної корисності, побудова громадянського суспільства на основі етики бізнесу та національної ідеї, розвитку малого бізнесу та розбудови Вкраїни як сильної європейської держави.

У документі меморандумі 10 принципів, серед яких дотримання етичних норм, плекання позитивної репутації, відкритість до нових можливостей та партнерства, відповідальність за власні слова та дії, протидія дискримінації, корупції та деморалізації у бізнесі тощо.

«Ми віримо в те, що спільними зусиллями зможемо зробити Україну однією з найбільш успішних країн світу, де проживають щасливі люди та народжуються ідеї, варті визнання. Ми знаємо, що можна жити краще та хочемо збудувати Україну, про яку всі мріємо», розповідає голова «Клубу» Микола Савуляк.

Офіційне посилання Меморандуму з текстом та можливістю підписання – на сайті Клубу: http://goo.gl/vk5CeV.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама