дивись.info

Торік в рамках проекту з GIZ у Львові відреставрували 130 вікон та 17 брам

В минулому році, в рамках реалізації українсько-німецького проекту «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини м.Львова», було проведено реставрацію 130 вікон та 17 брам (49 об’єктів), ще тривають роботи з реставрації 11 вікон на 3-х об’єктах та 5-ти брам на 5-х об’єктах. Про це повідомила прес-служба ЛМР.

В рамках Програми співфінансування реставрації балконів, завершено реставрацію 2-х лоджій та 2-х балконів на будівлі, роботи на якій були розпочаті у 2014 році на вул. Хмельницького, 5 та капітальний ремонт 3-х балконів на вул. Короленка, 15. Проведено реставрацію 4-х балконів на 2-х будинках: вул. Просвіти, 6 та вул. Куліша, 33.

Проведено капітальний ремонт 4-х балконів на 3-х будинках: вул. Братів Рогатинців, 45, вул. Замарстинівська, 3 та пл. Я. Осмомисла, 1.

Розпочато реставрацію та капітальний ремонт балконів головних фасадів на житлових будинках:на вул. Дорошенка, 29 (4 балкони);на вул. Курбаса, 8 (1 балкон);будинок на вул. Короленка, 17 (2 балкони). Завершення реставрації та капітального ремонту 7-ми балконів на 3-х будинках, заплановано на 2016 р.

В рамках Програми співфінансування з поточного ремонту (впорядкування) внутрішніх дворів, у 2015 р. завершено роботи з впорядкування дворів на вул. Коперника, 30 та вул. Дрогобича, 10. Проведено роботи із покращання трьох дворів за адресами:   вул. Кониського, 3-5, вул. Газова, 6 та вул. Мулярська, 7. Об’єкти було обрано в результаті конкурсу серед зацікавлених мешканців середмістя та за їх фінансової участі. Розпочато роботи з впорядкування двору на вул. Шопена, 3 – вул. Лепкого, 7 – завершення заплановано у 2016 р.

В минулому році було завершено реставрацію сходової клітки на вул. Театральній 12 у рамках Програми спільного фінансування реставрації сходових кліток. Під час реставраційних робіт виконано реставрацію дерев’яних сходів, відновлення квартирних дверей за історичним зразком, реконструкцію історичного стінопису, реставрацію автентичного розпису стель. Також, спільно з районними адміністраціями, проведено реставрацію сходової клітки, автентичного розпису стель та стін, а також вхідних дверей у помешкання на вул. К. Левицького, 10.

Німецьке товариство міжнародного співробітництва GIZ у рамках діяльності проекту «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини м. Львова» надало на реставрацію та оновлення пам’яток міста фінансову допомогу у розмірі 6225,036 тис. грн.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама