дивись.info

У Львові перевірять спортивні заклади щодо доступності для людей з особливими потребами

Сьогодні, 25 лютого під час пленарного засідання сесії Львівської міської ради міський голова Львова Андрій Садовий доручив створити робочу групу з вивчення питання щодо відмови відвідувати комплекс «Sport life» Остапові Стаднику. Про це повідомила прес-служба ЛМР

«Керівник департаменту гуманітарної політики, голова Сихівської РА, голови комісій з гуманітарного блоку і також ті депутати, які мають бажання долучитися, проведуть робочу зустріч з протоколом з керівництвом відповідного спортивного комплексу. Я думаю, що вони повинні зрозуміти помилковість своїх тлумачень, тому що ніхто з нас не знає, що нас чекає завтра. Якщо маєш можливість допомогти, то треба допомогти. Я пропоную, щоб в такій робочій групі ми попрацювали спільно з Вами, п.Остапе. І Ви поможете нам зробити їх більш доступними і більш відкритими. Ця установа є приватною, але вона розміщена у м.Львові і повинна поважати закони нашої держави і поважати ті рішення, які ми приймаємо тут», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Міський голова наголосив на необхідності промоніторити всі інші спортивні заклади Львова, в тому числі басейни, з точки зору доступності і можливості людей займатися спортом. «Це є надзвичайно важливо, щоб люди були соціально активні. Думаю, ми зробимо все можливе, що передбачено чинним законодавством, щоб була максимальна доступність», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Також він додав, що будівлю відповідного спортивного комплексу в експлуатацію приймала Інспекція держархбудконтролю, яка є державною структурою.

Як розповів Остап Стадник, який хворіє на ДЦП, близько трьох років тому керівництво «Sport life», що на вул.Зубрівській, відмовило йому у можливості відвідувати басейн у цьому закладі, зазначивши, що будівля не пристосована для людей з особливим потребами.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама