дивись.info

Керівником Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій призначено отця Романа Лагіша

Від сьогодні, 26 лютого, директором Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій призначено отця Романа Лагіша. Про це повідомила прес-служба ЛМР.

Отець Роман Лагіш був рекомендований на заміщення посади директора Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій, відповідно до рішення спільного засідання комісії законності, депутатської діяльності та свободи слова і постійної комісії гуманітарної політики.

Роман Степанович Лагіш народився 31.10.1981 року в Тернополі.

1999 р. – вступив до міжнародного монашого ордену Редемптористів. Згодом здобував філософську та богословську освіту у Львові та Польщі.

2007 р. – завершив Папську Теологічну Академію (ступінь магістра –спеціалізація історія). Виконував адміністративне служіння секретаря Львівської Провінції ЧНІ (Редемптористи) та інші душпастирські завдання (настоятель храму).

2012 р. – здобув другу вищу освіту в Інституті післядипломної освіти ЛНУ ім. І. Франка за спеціальністю «Міжнародне право і бізнес».

2010-2015 рр. – працював на різних посадах в структурах соціального захисту Львівської міської ради.

Здійснював служіння в структурі Патріяршої комісії у справах монашества УГКЦ(заступник голови), де відповідав за організацію та проведення різних всеукраїнських та міжнародних конференцій.

З 2013 р. – аспірант-здобувач кафедри давньої та новітньої історії України КНУ ім. Т. Шевченка (спеціалізація історія України XXcт.).

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама