дивись.info

На Львівщині виявили понад тисячу пачок сигарет

У пункті пропуску «Грушів – Будомєж» у «подвійному даху» легкового автомобіля митники знайшли понад 1000 пачок сигарет. Про це Дивись Інфо повідомила прес-служба ДФС України у Львівській області.

Так, сьогодні, 26 лютого, громадянин України, прямуючи у приватну поїздку до Республіки Польщі легковим автомобілем на польській реєстрації обрав для руху смугу спрощеного митного контролю «зелений коридор». Під час митного контролю цього транспортного засобу, у митників виникла підозра щодо наявності у вказаному автомобілі товарів, які приховують від митного контролю.

Автомобіль було скеровано у бокс поглибленого огляду транспортних засобів, де спільна оглядова група митників і прикордонників виявила приховані 1020 пачок сигарет з фільтром, які були у спеціально обладнаному тайнику, «подвійному даху».

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбачених ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України. За цими фактами складено протоколи про порушення митних правил. Товар та автомобіль вилучено, справу скеровано до суду, який і визначить покарання.

Загалом цього тижня працівники митниці викрили спроби незаконного переміщення сигарет, з них у випадках зловмисники використовували автомобілі зі спеціально обладнаними тайниками. Тож окрім сигарет вилучено ще автомобілі.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама