дивись.info

На Львівщині активісти продовжують блокувати російські вантажівки

Сьогодні, 27 лютого, у Стрию свободівці направили у зворотньому напрямку тридцять російських вантажівок. Про це повідомила прес-служба Львівської обласної організації ВО «Свобода».

За словами депутата Стрийської міської ради від ВО «Свобода», бійця добровольчого батальйону «Січ» Володимира Лоїша, з 6:30 ранку вісім стрийських свободівців на блокпості, що на вулиці Галицькій при в’їзді у Стрий, зупинили 30 російських вантажівок.

«Деякі фури розвертаються та їдуть у зворотньому напрямку. П’ятнадцять фур чекають на стоянці у селі Добряни на під’їзді до міста Стрий», – повідомив Володимир Лоїш.

26 лютого  активісти Стрийської районної та міської організацій ВО «Свобода» зупинили та відправили у зворотньому напрямі сім російських вантажівок.

«Продовжуємо акцію з блокування руху російських вантажівок. До обіду їх узагалі не було, однак опісля зупинили та розвернули сім. Загальний рух транспорту відбувається без змін, конфліктів немає», – розповів депутат Стрийської райради свободівець Мар’ян Берездецький.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама