дивись.info

Аеропорт “Львів” отримав нового директора

Аеропорт “Львів” отримав нового директора

Сьогодні, 29 лютого, аеропорт «Львів» отримав нового очільника. Генеральним директором державного підприємства «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького» стала Тетяна Романовська. Міський голова Львова Андрій Садовий привітав нового керівника і подарував монету Короля Данила Галицького.

«Бажаю всім нам здоров’я, наснаги для того, щоби ми змогли цей аеропорт зробити успішним. Наша основна мета – щоб аеропорт став відомим не тільки на Україну, а й на Західну Європу, і щоб ми мали багато пасажирів і літаків, успішно здійснювали обслуговування.

Я щаслива, що повернулася в своє місто. Три роки я не працювала у м. Львові, але цей час надав мені можливості пізнати більше авіаційний бізнес, побувати в різних країнах. Я щаслива, що набула більше досвіду і зараз зможу надати більше позитивних порад, допомогти досягнути нашої спільної мети», – зазначила генеральний директор Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького Тетяна Романовська.

IMG_1634

«Останній рік було багато розмов стосовно нашого летовища. Були складні перипетії, конкурси оголошувалися, потім скасовувалися. Ми уважно спостерігали за тим процесом. Є свята істина: якщо 100 років назад була річка – це нормальне місто. Сьогодні у світі: є летовище – є місто, нема летовища – нема міста. Тому для нас це є одним з пріоритетів.

Минулого року ми прийняли у Львові 2 млн. туристів. І в нас є аномалія: в усіх світових містах більшість туристів прибуває літаками, у Львові більшість туристів приїжджає поїздами, автомобілями, різними видами транспорту. Але чомусь авіаперевезення не є тою домінантою, якою мали б бути.

У 90-му році ми мали орієнтовно мільйон пасажирів у рік. Я думаю, цю планку треба сьогодні поставити для всього трудового колективу і разом, об’єднавши зусилля, її досягати. Не може бути успішного аеропорту без успішного міста. Це взаємопов’язані речі.

Я пригадую, як пані Тетяна працювала в.о. генерального директора аеропорту, коли з посади пішов Олександр Загрева. Тоді я неодноразово був на будівельному майданчику, який колись був на місці цього прекрасного терміналу, коли ми планували злітно-посадкову смугу. Насправді, зробили все можливе і неможливе, тому що спочатку була однозначна позиція: закриваємо летовище на півтора року, поки робимо реконструкцію злітно-посадкової смуги. Якщо б ми з вами тоді це дозволили, невідомо, чим би це закінчилось. Тому добре, що ми робили реконструкцію злітно-посадкової смуги двома частинами. Власне, пані Тетяна проходила весь цей складний шлях. Її звільнення з посади на летовищі було великою помилкою. Але тоді домінувала політика.

Впродовж перипетій стосовно конкурсу були надзвичайно великі політичні тиски, впливи, інсинуації. Хоча номінаційний конкурс відбувся 2 грудня, пройшло 3 місяці, а призначення тільки сьогодні. На мою думку, якщо номінаційний комітет відбувається за участю всіх міністрів, то це мало б бути зроблено за 2-3 дні. Ви пройшли цей надзвичайно складний шлях. Бажаю вам тільки успіхів, щоби трудовий колектив і ви були єдиним цілим, тому що одна людина нічого не зробить.

Ми готові допомагати в різний спосіб, використовуючи той досвід, який є у світі, щодо якісної співпраці авіакомпаній, міста. Для мене критично важливо, щоб аеропорт був найуспішнішим в нашій державі. Тому що з погляду краси терміналу, надійності злітної смуги, він поза конкуренцією в Україні, бо при будівництві сюди вклали душу.

На знак поваги і пошани я хочу на ваші руки для всього трудового колективу подарувати скромну монету Короля Данила Галицького. До речі, цього року ми святкуємо 760 років від дня заснування нашого міста. Тому королівському місту Лева – королівське летовище», – привітав міський голова Львова Андрій Садовий.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама