дивись.info

Найдостойнішу студентку шукають у Львові

Цього року вп’яте пройде регіональний етап національного конкурсу краси і таланту «СтудМіс Україна-2016». У Львові ініціативу підтримали Європейська молодіжна асоціація та Студентська рада Львова. Про це Дивись Інфо повідомила прес-служба ЛМР.

Найкрасивіші та найерудованіші представниці вищих навчальних закладів Львова мають шанс поборотися за право представляти свій навчальний заклад на рівні міста і позмагатися за почесне звання «Студентської Міс Львова – 2016». Переможниця регіонального відбору представить Львів на національному конкурсі «СтудМіс України» наприкінці року у Києві, а якщо пощастить, поїде представляти нашу країну на всесвітньому конкурсі «World Miss University».

3 березня з 19:00 до 21:00 в DE LUXE cafe (вул. В. Великого, 2) усіх охочих студенток організатори запрошують на кастинг.

Як показує досвід, у конкурсі в різні роки брало участь 16-18 ВНЗ. Особливістю та родзинкою цього року стане 5-річний ювілей проведення конкурсу, який буде відзначено грандіозним гала-концертом та яскравим дійством .

За словами співорганізатора, президента Європейської молодіжної асоціації Ростислава Кельмана: «У 2016 році СтудМіс Львова проходитиме за небаченим до цього масштабом, оскільки залучено до конкурсу практично всі вищі навчальні заклади Львова, де напередодні пройшли численні внутрішні кастинги та відбори. Разом із студентським мером Львова Оленою Голіян хочемо зібрати на одній сцені усіх переможниць попередніх років та запросити на свято більше 2000 студентів».

Довідка

Захід відбудеться за підтримки «Європейської молодіжної асоціації» та «Студентської ради Львова». Арт-підтримка – Продюсерський центр Володимира Місяйла «Star School». У конкурсі візьмуть участь представниці 16-ти ВНЗ Львова. Титул СтудМіс Львова у 2015 році отримала 16-річна студентка Львівського державного училища культури та мистецтв – Ніка Захаркова.

Контактна особа: Чіпак Олександр, тел. (063) 746-26-40, [email protected].

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама