дивись.info

Отець Лагіш вже не директор Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій

Отець Роман Лагіш відмовився бути директором Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій. Такий результат протесту, який сьогодні, 29 лютого, влаштували учасники бойових дій та активісти біля Львівської міської ради. Про це повідомив кореспондент Гал-інфо з місця події.

Зокрема, активісти, представники громадських організацій бійців АТО та депутати міжфракційної групи з питань учасників АТО у Львівській міській раді зібралися, щоб висловити свою думку з приводу призначення міським головою Львова Андрієм Садовим о. Романа Лагіша.

Бійці АТО були категорично проти цього і підтримували кандидатуру Юрія Досяка, який є учасником бойових дій. На війну він пішов добровольцем, був у Іловайському котлі і пережив 119 днів полону терористів. Повернувшись додому, він зайнявся активною допомогою іншим учасникам АТО, і досі допомагає їм, а саме консультує, як юрист.

Міського голови Львова не було, тому активісти залишили в секретаріаті своє звернення за підписом 21 громадської організації з вимогою призначити на названу посаду Юрія Досяка.

На зустріч прийшла депутат Львівської обласної ради від «Самопомочі» Галина Бурдун. Відбулося бурхливе обговорення. Активісти не погодилися із тим, що Юрій Досяк буде заступником.

На зустріч покликали о. Романа, і він зрештою заявив бійцям АТО, що відмовляється від посади і не хоче бути директором Центру.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама