дивись.info

Львівські ветерани показали гарний результат у зимових змаганнях

Недавно в Сумах відбувся чемпіонат України з лижних перегонів серед ветеранів спорту. Участь взяли 78 учасників із 8 областей України, в тому числі команда з Львівської області. Про це повідомила прес-служба ЛМР

Всі учасники були поділені на 6 вікових груп. Залежно від віку, долали дистанції 3 км, 5 км і 10 км класичним та коньковим стилем. Змагання тривали 3 дні. В останній день естафета була на 4*5 км. В результаті всіх змагань Львівська область виборола 2-е командне місце. Завоювали 1 золоту медаль Василь Крунський, 76 років і 9 срібних – Павло Солук, Микола Сипливий, Ігор Лисий та Василь Крунський.

«У Тернополі відбулася матчева зустріч «моржів» західного регіону (Тернополя, Рівного, Івано-Франківська, Львова та Мукачева). На озері в крижаній воді стрічками були розмічені доріжки на 25 м, жінки пливли 25 м, а чоловіки – 50 м. Львів’яни завоювали усі перші місця і нагороджені грамотами та медалями: Люба Попотило, Леся Максименко та Микола Кониськів.

В Івано-Франківську відбувся «Кубок Прикарпаття» з плавання в басейні. Близько 200 учасників в тому числі зі Львова 31 учасник з Львівщини. Лідія Тимошенко, Ніна Голуб вибороли по 3 золоті медалі, Володимир Хомин та Олександр Комов по 2 золоті медалі на дистанціях 50, 100 і 200 м вольним стилем та брасом», – розповіла Тамара Левчикова, голова ГО ЛОСВС «Ренікс».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.