дивись.info

На Одещину та Львівщину із зони проведення АТО повернулися бійці Прикордонних комендатур швидкого реагування

На Одещину та Львівщину із зони проведення АТО повернулися бійці Прикордонних комендатур швидкого реагування

На Одещину та Львівщину після виконання завдань на сході країни повернулись близько двох сотень військовослужбовців прикордонних комендатур швидкого реагування. Про це Дивись Інфо повідомила прес-служба ДПСУ.

Понад місяць військовослужбовці підрозділів Південного та Західного регіональних управлінь виконували завдання з підсилення ділянки вздовж лінії розмежування в зоні АТО, несли службу на блок-постах, у контрольних пунктах в’їзду-виїзду тощо.   

Співробітників Державної прикордонної служби України однаково радісно зустрічали рідні, містяни та співслужбовці на вокзалах міст Ізмаїла та Львова.

Після прибуття бійців до місць постійної дислокації на плацах комендатур проведено урочисті заходи, присвячені поверненню прикордонників.

Начальник Західного регіонального управління Держприкордонслужби Володимир Єгоров  відзначив, що охоронці кордону зразково виконали усі поставлені їм завдання. А начальник Ізмаїльського загону підполковник Володимир Зуб подякував за виконання завдань та недопущення бойових втрат і  поранень серед особового складу.

Найкращим прикордонникам  обох підрозділів було вручено грамоти та відомчі нагороди. Найближчий час прикордонники проведуть вдома та відпочинуть, а потім знову повернуться до виконання своїх службових обов’язків.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.