дивись.info

Область терміново має виділити кошти на порятунок Поморянського замку, – Білоус

Із Львівського обласного бюджету потрібно якомога швидше виділити кошти на  фінансування реставрації Поморянського замку. Історична фортеця вже понад 10 років перебуває в аварійному стані.

Про це повідомив голова фракції «Народний контроль» у Львівській облраді, керівник екологічної комісії Андрій Білоус під час чергового пленарного засідання обласної ради.

«До нас звернулися громадські активісти з проханням посприяти порятунку Поморянського замку. Фортеця уже понад  десять років – в аварійному стані.  Торік двічі обвалювалися частини даху. Зокрема, завалилася покрівля між східним та південним корпусами. Дощі, морози, дерева, які вросли у будівлю, катастрофічно швидко руйнують стіни фортеці.  Стан настільки критичний, що, радше за все, замок не вистоїть ще одну зиму», – повідомив депутат.

Також, за словами Андрія Білоуса, з обласного бюджету варто виділити  кошти для виконання  ямкового ремонту на дорозі Плугів-Перемишлян, що веде до Поморянського замку.

«Поморянський замок мав стати четвертим об’єктом туристичного маршруту «Золота підкова Львівщини». Заледве не щодня сотні туристів їдуть на оглядини фортеці. Втім місцева дорога в жахливому стані. Тому депутатському корпусу варто виділити з обласного кошторису гроші на її ремонт», – переконаний Білоус.

Додамо, голова фракції «Народний контроль» у Львівській облраді Андрій Білоус уже звернувся до керівництва області з проханням взяти справу порятунку Поморянського замку під особистий контроль.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.