дивись.info

Польський політик, відомий антиукраїнськими висловами, залишив своє серце у Львові

Павел Кукіз відвідав львівський “Цвинтар орлят” та будівництво Польського дому

Польський політик Павел Кукіз, який відомий своєю антиукраїнською риторикою і балотувався на посаду президента Польщі, відвідав Львів. За даними видання wpolityce, з урядовою делегацією він відвідав Кладовище захисників Львова, яке більш відоме, як “Цвинтар орлят” та будівництва Польського дому.

Антиукраїнський політик залишив своє серце у Львові - фото 1

“Завжди, коли я відвідую Кладовище захисників Львова, емоції стискають моє горло. Починаючи з 1988 року. Тоді це була руїна. Разом зі своєю сестрою тоді ми впорядкували одну з могил, і розмістили на ній польові квіти”, – написав Кукіз на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Антиукраїнський політик залишив своє серце у Львові - фото 2

“Потім ми пішли в консульство, щоб зустрітися з поляками, які докладають героїчні зусилля, щоб Львів, як і раніше відчував себе польським. Власне, виїжджаю в Варшаву… А серце зосталося у Львові”, – додав польський політик.

Антиукраїнський політик залишив своє серце у Львові - фото 3

Кукіз відомий антиукраїнської риторикою, а також критикою шанувальників Степана Бандери. На попередніх виборах президента Польщі він набрав майже 21% і посів третє місце.

Виступаючи в прямому ефірі на одному з польських телеканалів, Кукіз заявив, що ні в якому разі не можна підтримувати героїзацію Бандери, адже він винен у масових вбивствах поляків.

Також він назвав поляків, що захопили Львів у щойно проголошеної Західно-української народної республіки “захисниками”.

Depo.Львів

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.