дивись.info

Конкурс краси Miss TV Lviv обере переможницю шляхом народного голосування

Невдовзі стартує конкурс краси Miss TV Lviv, який пройшов етап ребрендингу (попередня назва — соцпроект “Міс Львів”). “Міс Львів” організовують з 2001 року, з 2015 конкурс перейшов у телеформат. Miss TV Lviv дотримується нової концепції — переможницю обирає не суб’єктивне журі, а глядачі шляхом народного голосування. Кошти зібрані від смс-повідомлень організатори проекту скеровують на благодійність. Торік гроші передали у доброчинний фонд підтримки і розвитку охорони здоров’я військовослужбовців.

Умова Miss TV Lviv — кожна конкурсантка (їх у цьому сезоні є десять) реалізовує власний соціальний проект, на який збирає гроші на спеціальний банківський рахунок. Згідно з умовами, дівчата реалізовують свої соціальні ідеї разом із зірками шоу-бізнесу, футболістами, дизайнерами та іншими знаменитостями. Під час зйомок дії конкурсанток оцінює авторитетне журі. На відміну від інших конкурсів краси, у Miss TV Lviv в журі немає чоловіків. Головну володарку титулу Miss TV Lviv обирають глядачі, а номінації та титул першої та другої віце-міс визначають журі.

Як зазначила експерт Miss TV Lviv, заслужена артистка України, заступник директора “Львів-ТБ” Іванна Савченко, конкурс краси, який проводять у телеформаті має широку глядацьку аудиторію. «Це прорив у конкурсах краси. Конкурсів подібного формату ще не було, – підкреслює пані Іванна, – Переможницю обиратиме не журі, а телеглядачі. Банально говорити: «Краса врятує світ!». А що таке краса? Це насамперед неповторний стан жінки, її мудрість. Цінуються жінки, які у складний час готові підставити своє плече чоловіку. У Miss TV Lviv беруть участь сильні особистості. Проект — це творчість, яка гармонізує із соціальною складовою».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.