дивись.info

Садовий зустрівся із заступником військового Аташе Посольства США

Садовий зустрівся із заступником військового Аташе Посольства США

Міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся із заступником військового Аташе Посольства США Янісом Мікітсом та полковниками і підполковниками, випускниками коледжу Повітряних Сил США.

Зокрема, сторони поговорили про суспільно-політичну ситуацію в Україні, про вихід України з-під російського впливу та курс на Західну Європу, про потребу політичних реформ тощо. Не оминули і питання щодо членства України в НАТО.

«Для Америки вигідно, щоб Україна була членом НАТО. Для українців вигідно, щоб ми були в блоці НАТО. Особисто для мене, НАТО – це не тільки військова співпраця, це – певні цінності. А наші вороги нехай думають, що хочуть. Сьогодні більшість українців готова підтримати вступ України в НАТО. І треба це робити. Росія сьогодні слабка. Вана запізнилася років на 20 в своєму розвитку. Я думаю, що її чекає складне майбутнє. А ми з вами разом переможемо», – переконаний міський голова Львова Андрій Садовий.

Також міський голова Андрій Садовий подякував уряду США за підтримку України в прагненні бути незалежною. «Я хочу через вас подякувати вашому уряду за підтримку країни в нашому бажанні бути незалежною країною і у вашому розумінні зобов’язань, в тому числі, по Будапештському меморандуму», – сказав міський голова Львова Андрій Садовий.

Наприкінці зустрічі представники американської делегації подарували міському голові модель хвоста американського літака, «що символізує силу, міць і потужність американських військово-повітряних сил і продовження партнерства з Україною».

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.