дивись.info

Сьогодні перший хід у Чемпіонаті світу з шахів серед жінок зроблять Валерій Сушкевич та Ярослав Грибальський

Сьогодні перший хід у Чемпіонаті світу з шахів серед жінок зроблять Валерій Сушкевич та Ярослав Грибальський

Чемпіонат світу з шахів серед жінок триває. Сьогодні у Палаці Потоцьких перший хід у грі зроблять Валерій Сушкевич, Президент Національного комітету спорту інвалідів України, Уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю, та Ярослав Грибальський, голова Львівського обласного відділення українського фонду реабілітації людей з особливими потребами. Змагання розпочнуться о 15.00 год.

Усі десять партій Матчу відбудуться у Палаці Потоцьких. Також у приміщенні Палацу для представників засобів масової інформації діє Прес-центр.

За правилами ФІДЕ глядачам заборонено перебувати у приміщенні, де безпосередньо змагаються шахістки. Тому гості мають можливість переглядати матч у сусідньому залі у режимі онлайн. Загалом переглядати Матч в Палаці Потоцьких зможуть близько шістдесяти осіб одночасно.

На змаганні працюють дві студії коментаторів – україномовна та англомовна. Коментаторами стали львівські шахісти Михайло Олексієнко, Віта Криворучко, Неллі Алексанян, Марта Літинська та Адріан Михальчишин.

Призовий фонд цього матчу, який становить 200 тисяч євро, розподіляється таким чином: 60% переможниці та 40% – гравчині, що програла після десяти основних партій; якщо переможниця визначилась після тай-брейків, тоді розподіл 55%х45%.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.