дивись.info

Львівських митників перевірять на поліграфі

Львівських митників перевірять на поліграфі

Працівники Львівської митниці Державної фіскальної служби пройдуть перевірку на поліграфі – апараті який визначає правдивість людини.

Таку ініціативу запропонував голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка під час наради з керівниками митних постів, контролюючих та правоохоронних органів, а також суб’єктів зовнішньо-економічної діяльності.

“Цей апарат знаходиться у Львівському державному університеті внутрішніх справ і використовується у навчальному процесі, – зазначив Олег Синютка. – Я запропоную керівнику ДФС України Роману Насірову дозволити провести такий експеримент на Львівщині і пропустити через детектор брехні митників. Ті хто пройде поліграф залишиться, решта – будуть шукати іншу роботу”.

Окрім того, керівник області наголосив, що позитивна динаміка надходжень від митних платежів дасть змогу реалізувати експеримент по дорогах, який працює зараз.

“У лютому митниця здійснила перевиконання на 100 мільйонів гривень, з яких половину використаємо на ремонт доріг Львівщини, – підкреслив Олег Синютка. – За ці кошти вже цього тижня ми розпочнемо робити дорогу в напрямку Львів-Самбір-Старий Самбір-Турка. Всього цьогоріч ми плануємо відремонтувати близько 250 кілометрів якісних доріг”.

Своєю чергою начальник Львівської митниці Левко Прокіпчук поінформував присутніх про те, що минулого місяця до Державного бюджету України надійшло 724 млн грн митних платежів. А з початку року митницею перераховано до бюджету 1158,4 млн грн, що на 60,8 млн грн або на 5,5% більше, ніж у січні – лютому 2015 року. Окрім того, всі 16 митних постів Львівської митниці ДФС виконали доведений індикативний показник надходжень бюджету на лютий 2016 року.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.