дивись.info

Ремонт дороги Н-13 Львів-Самбір-Ужгород, що веде до Західного реабілітаційного центру відремонтують до кінця 2016 року

Ремонт дороги Н-13 Львів-Самбір-Ужгород, що веде до Західного реабілітаційного центру відремонтують до кінця 2016 року
У Західному реабілітаційно-спортивному центрі, який розташований в селі Верхнє Турківського району, відбулась зустріч з керівником Служби автомобільних доріг Русланом Кандибором, директором спортивного Центру, Президентом Національного комітету спорту інвалідів України Валерієм Сушкевичем та головою Львівського обласного відділення Українського фонду «Реабілітація інвалідів» Ярославом Грибальським. Про це повідомила прес-служба Служби автомобільних доріг у Львівській області.
Основна тема обговорення – це покращення технічного стану дороги Н-13 Львів – Самбір – Ужгород з метою забезпечення комфортних умов для транспортування людей з обмеженими можливостями, як спортсменів так і учасників АТО.
На даний час підготовлено проектно-кошторисну документацію на виконання робіт з поточного середнього ремонту вказаної ділянки дороги.
Також, з метою врегулювання складної ситуації, досягнуто домовленості, що до кінця 2016 року відвідувачі реабілітаційного центру зможуть добиратися відремонтованою дорогою.
Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.