дивись.info

Діти не можуть доїхати на гуртки через халатність чиновників

Як зазначає заступник керівника ГО «За якісний транспорт» Олег Довганик, до організації звернулися батьки дітей, які відвідують гуртки Центру творчості дітей та юнацтва Галичини («Погулянка») через відсутність автобуса на маршруті №7А зі сполученням вул. Вахнянина – пл. Соборна.

«До нас звернулися батьки, що їхні діти не можуть доїхати до «Погулянки». Ми перевірили подану інформацію і це дає підстави думати, що автобуса взагалі немає на маршруті. Наша громадська організація звернулась з листом до міського голови Львова, щоб міська рада вплинула на роботу перевізника», – зазначив заступник керівника ГО «За якісний транспорт» Олег Довганик.

Активісти ГО «За якісний транспорт» написали листа до міського голови Львова Андрія Садового, що протягом 1-3 березня 2016 року на автобусному маршруті №7А немає жодного автобуса. В свою чергу активісти просять вжити заходів, щоб діти могли регулярно діставатись на гуртки в Центр творчості дітей та юнацтва Галичини («Погулянка»), а також вимагають покарати перевізника за недобросовісне виконання роботи.

Довідка: Через закриття на ремонт частини вул. Мечникова з мікрорайону Погулянка до центральної частини міста призначили тимчасовий автобусний маршрут №7а зі сполученням вул. Вахнянина – пл. Соборна.

На маршруті курсує один автобус з 14 грудня і працюватиме до відкриття після ремонту вул. Мечникова та відновлення роботи тролейбусного маршруту №7, який зараз курсує на вул. Пасічну.

Вул. Мечникова ремонтуватимуть у три етапи. По черзі закриватимуть для руху різні ділянки. До червня роботи обіцяють завершити повністю від вул. Пекарської до вул. Личаківської.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.