дивись.info

Львів’янки літнього віку відзначили свято весни у святковій дружній атмосфері

Львів’янки літнього віку відзначили свято весни у святковій дружній атмосфері

Сьогодні у Львівському міському територіальному центрі на обліку перебуває майже 2,3 тис. одиноких громадян літнього віку, з яких понад 70% – це жінки. В установі з метою соціалізації підопічних активно провадять практику дозвілля й проведення святкових заходів, за участю підопічних з різних куточків міста. Так, наприкінці минулого тижня Львівський міський територіальний центр, у співпраці з адміністрацією готелю «Супутник», організував захід «І знову Весна!» у ресторані готелю.

«У ці перші весняні дні ми поставили собі за мету подарувати нашим підопічним жінкам відчуття свята, аби вони сприймали навколишнє життя в яскравих барвах. Ці дні приходу весняного тепла й сонця – це добий період шанування наших жінок, адже вони теж випромінюють душевне тепло, а доброта в очах гріє наші серця, як весняне сонце. Якщо суспільство планує досягти високих соціальних стандартів, а ми декларуємо такий вектор розвитку, то в такому суспільстві нема місця дискримінаційним процесам як за гендерною, віковою, так і будь-якою іншою ознакою. Лише турбота про більш потребуючого, його підтримка й увага до нього є тим критерієм, який нас виводить на високий суспільний ступінь розвитку. Відтак, наш захід – це не просто атракція й фестиваль хорошого настрою, а меседж жінкам, що вони є повноцінними учасниками подій сьогодення і потрібні нам, як і ми їм», – розповідає Вікторія Тарасенко-Романів, завідувач відділення соціально-побутової реабілітації Львівського міського територіального центру.

Нагадаємо, що під час весняної феєрії для громадян літнього віку виступили дитячі колективи: студія танцю «Диво» (Шевченківський район м. Львова), клуб танцю «Аеліта» (Залізничний район м. Львова), а також хор підопічних Шевченківського відділення соціальної допомоги вдома, представники Львівської міської громадської організації «Львівська Фортуна». Окрім цього, бабусі й дідусі опановували мистецтво танцю на майстер-класі, а під кінець усі забавлялись на запальній дискотеці.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.