дивись.info

На суму майже 70 млн. гривень поповнилась скарбниця держави військовим збором від платників Львівщини

 

Як повідомили в управлінні доходів і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Львівській області надходження військового збору за січень-лютий 2016 року становлять 69,8 млн.гривень. Виконання прогнозного показника січня-лютого 2016 року станом на 01.03.2016 забезпечено на 133,3 відс., або до бюджету додаткового мобілізовано 17,4 млн.гривень. Приріст надходжень у порівнянні з відповідним періодом минулого року склав 44,5 відс., або надійшло на 21,5 млн.грн. більше.

Одночасно повідомляємо, що платник податку, який отримує доходи від особи, яка не є податковим агентом, та іноземні доходи, зобов’язаний включити суму таких доходів до загального річного оподатковуваного доходу та подати податкову декларацію за наслідками звітного податкового року, а також сплатити податок з таких доходів (п.п. 168.2.1 п. 168.2 ст. 168 Податкового кодексу).

Особою, яка не є податковим агентом, вважається нерезидент або фізична особа, яка не має статусу суб’єкта підприємницької діяльності або не є особою, яка перебуває на обліку у контролюючих органах як особа, що провадить незалежну професійну діяльність (п.п. 168.2.2 п. 168.2 ст. 168 Податкового кодексу).

При цьому, згідно з п. 179.7 ст. 179 Податкового кодексу фізична особа зобов’язана самостійно до 01 серпня року, що настає за звітним, сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену в поданій нею податковій декларації.

Таким чином, фізична особа, що отримує доходи від особи, яка не є податковим агентом зобов’язана самостійно до 01 серпня року, що настає за звітним, сплатити суму військового збору, зазначену в поданій нею податковій декларації, подання якої є обов’язковою.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.