дивись.info

Один із чільних діячів «Громадянської позиції» покидає партію через дії Гриценка

Екс-народний депутат Олег Канівець, який очолював виборчий штаб Анатолія Гриценка на президентських виборах і партійний штаб на останніх парламентських виборах, заявив сьогодні про свій вихід з партії.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

«Роблю сьогодні непростий для себе крок, але, вважаю, що правильний. Заявляю про свій вихід із політичної партії “Громадянська позиція”. Віддав цій партії більше 4-ох років. Працював щиро і самовіддано, багато зусиль поклав на її розбудову. В один час був заступником голови партії, очолював передвиборчий штаб кандидата в Президенти України від ГП у травні 2014 році, а також передвиборчий штаб партії на виборах до ВРУ у жовтні 2014 року. Не шкодую за пройдений у партії шлях, багато у мене є друзів та однодумців в ній. Перемоги та поразки ми пройшли разом. Дякую всім за співпрацю», – повідомив Канівець.

Він твердить, що такий крок є вимушеним.

«Мій крок щодо виходу із партії є вимушеним. Я не бачу доцільності перебувати в політичній силі, яка фактично перетворилася на фан-клуб однієї особи, всі мої намагання по реформуванню партії, залученню до неї нових, молодих, перспективних, самодостатніх та авторитетних людей зазнали поразки. Волюнтаризм керівника партії в прийнятті рішень, які потім схвалюються Радою та КоордРадою, веде партію в нікуди.

Останні рішення, які я не схвалюю і не сприймаю: 1) розпуск Київської міської регіональної організації (в електронному режимі, навіть не заслухавши організацію та її керівництво на публічному засіданні Ради партії); 2) скасування з’їзду партії вкінці лютого, що не дало можливості взяти ГП участь у місцевих виборах до об’єднаних громад 27-го березня.

Але, останній крок керівника партії, який змусив мене прийняти це непросте рішення – це його подальша толерація до церкви країни-окупанта, країни-агресора: російської православної церкви в Україні, тобто УПЦ МП. Вважаю це ганьбою для України, для партії “Громадянська позиція” і оскільки цей керівник партії і далі думає очолювати ГП, вважаю для себе єдиноправильним кроком – покинути лави цієї політичної сили», – зазначив Олег Канівець.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.