дивись.info

Вибухового пристрою біля пам’ятника Степану Бандері не виявили

За вихідні у м. Львові двічі надходили неправдиві повідомлення про замінування: 4 березня – щодо приміщення торгово-розважального центру «Форум» (вул. Під Дубом, 7б), 7 березня – щодо пам’ятника Степану Бандері (площа Кропивницького). Вимог, виконання яких могло б відвернути вибухи, не висувалось.

Минулого тижня, 4 березня, о 17:35 год. невідома особа на телефон Львівського оператора служби «102» обліково-аналітичного забезпечення та оперативного реагування Головного управління національної поліції у Львівській області повідомила про замінування у м. Львові приміщення торгово-розважального центру «Форум» (вул. Під Дубом, 7б). Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось.

На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова, згідно з «Планом дій…».

Місце події було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб, з будівлі центру на безпечну відстань виведено 5200 осіб (200 персоналу, 5000 відвідувачів).

Спеціалісти вибухово-технічного відділу науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при Головному управлінні національної поліції у Львівській області разом з кінологом провели обстеження приміщень центру та прилеглої території. Пошукові роботи завершені о 20:30 год. – вибухового пристрою не виявили.

Проводяться заходи зі встановлення особи, яка надала неправдиве повідомлення про замінування.

У понеділок, 7 березня, о 18:13 год. невідома особа з мобільного телефону на телефон урядової гарячої лінії повідомила про замінування у м. Києві приміщення Верховної Ради України та у м. Львові пам’ятника Степану Бандері (площа Кропивницького). Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось.

На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова, згідно з «Планом дій…».

Місце події було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб до пам’ятника на безпечну відстань.

Спеціалісти вибухово-технічного відділу науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при Головному управлінні національної поліції у Львівській області разом з кінологом провели обстеження пам’ятника та прилеглої території. Пошукові роботи завершені о 19:30 год. – вибухового пристрою не виявили.

Проводяться заходи зі встановлення особи, яка надала неправдиве повідомлення про замінування.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.