дивись.info

Жовківчани проти спорудження асфальтного заводу на території заповідника

Мешканці Жовкви звернулися до місцевої влади з метою зупинити будівництво асфальтного заводу, інакше погрожують провести масові акції та пікети.

Звернення до голови Жовківської РДА Надії Щур, голови Жовківської районної ради Романа Горбаня, прокурора Жовківського району Олега Телефанко, міського голови Жовкви Петра Вихопеня мешканці Жовкви підписали 4 грудня.

“Ми звертаємось до Вас із проханям недопущення розміщення заводу з виробництва асфальту в м. Жовква, на території бітумної бази райавтодору, яка знаходиться в лісопарковому масиві гори Гарай, рекреаційній зоні охоронного ландшафту Державного історико-культурного заповідника у м.Жовква, куди вже завезено обладнання”, – йдеться у зверненні.

Жовківчани просять повідомити, ким і коли надавалися дозволи на встановлення заводу та погрожують вдатися до протестих акцій у разі подальшого будівництва заводу.

Як стало відомо Варіантам від мешканців Жовкви, ініціатором будівництва та власником асфальтного заводу є депутат Львівської облради, член фракції “Солідарність” Роман Демчина. Влада Жовкви пропонувала йому збудувати завод в іншому місці, але він не погодився.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.