дивись.info

На Львівщині посадили близько мільйона сіянців

На території державних лісогосподарських підприємств розпочалася весняна лісокультурна кампанія. В перший тиждень її проведення підприємства Львівського ОУЛМГ створили лісові насадження на площі понад 200 га, де висаджено близько 1 мільйона сіянців головних лісоутворюючих деревних порід. 

Про це повідомили у Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.  

З метою громадського контролю за якістю проведення лісокультурних робіт на сайтах державних лісогосподарських підприємств управління та офіційному сайті Львівського ОУЛМГ http://www.lvivlis.com.ua/uk/Lisovidnovluvalny_roboty/ висвітлено зведені відомості проектів лісових культур та природного поновлення на 2016 рік.

В цьому році, уже традиційно 11-й рік поспіль, проводитиметься всеукраїнська акція “Майбутнє лісу у твоїх руках”, яка стартує  21 березня у “Всесвітній день лісівництва”.

Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства запрошує громадськість долучитися до весняної акції “Майбутнє лісу у твоїх руках” та взяти  участь у садінні лісових культур та інших заходах, які будуть заплановані в рамках акції.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.