дивись.info

На Львівщині учасники АТО отримали 2679 земельних ділянок

У Львівській області військовослужбовці уже отримали у власність 2679 земельних ділянок, загальною площею 445 га. Ділянки призначені для будівництва, садівництва, ведення особистого селянського господарства. Про це інформує Головне управлінням Держгеокадастру у Львівській області.

Держгеокадастр Львівщини ухвалив 2014 рішень про надання військовослужбовцям у власність земельних ділянок загальною площею 302 га. Землі розташовані поза межами населених пунктів. Учасники АТО приватизували ділянки переважно для ведення садівництва (1910 земельних ділянок), особистого селянського господарства (87 земельних ділянок) та індивідуального дачного будівництва (17 земельних ділянок).

“Для нашої служби робота з виділення земельних ділянок для захисників України залишається одним з пріоритетних питань, – зазначив начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Андрій Кавецький. – У приміщенні управління для учасників АТО працює окремий офіс, де військові можуть отримати вичерпну інформацію та допомогу у оформленні земельних ділянок”.

Ще 665 земельних ділянок в межах населених пунктів військовим надали за рішенням місцевих рад Львівщини. Ці землі військові використають переважно для будівництва житлових будинків (564 земельні ділянки).

Загалом у Львівській області надано учасникам АТО 4203 дозволи на розробку документації із землеустрою на землі загальною площею 1044 га. Зараз триває процес оформлення ділянок у власність.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.