дивись.info

Польська компанія займеться на Львівщині виробництвом салатної продукції

Польська компанія “Green Faсtory”  збудує на Львівщині  цех з виробництва і переробки салатної продукції. Про це повідомив перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.   

“Компанія вже визначилася з конкретною ділянкою, на якій зведуть приміщення, де прийматимуть, перероблятимуть та фасуватимуть салатну продукцію, – зазначив Ростислав Замлинський. – Уже влітку польські інвестори розпочнуть будівництво”.

За словами Ростислава Замлинського, представники компанії “Green Faсtory” розглядають ще й можливість вирощування на Львівщині салатної продукції. Відповідно їм запропоновано кілька ділянок у районах області, де можна розгорнути таке виробництво.

Довідково:

Польська компанія “Green Faсtory” займається виробництвом та продажем свіжих овочів цілий рік. Вона має контракти з мережами супермаркетів “Метро”, “Сільпо” і ресторанами сфери індустрії HoReCa (МакДональдз). Високу якість продукції також високо оцінили клієнти таких вимогливих ринків, як Німеччина, Чехія, Словаччина, Скандінавія, Греція та Італія, куди компанія скеровує свою продукцію на експорт.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.