• USD: 35.70
  • EUR: 37.40

У Новояворівську планують доукомплектувати відділення "штучної нирки"

Представники департаменту охорони здоров’я ЛОДА та ГО "Асоціація життя" відвідають відділення гемодіалізу Новояворівської ЦРЛ, де розглянуть можливість його доукомплектування двома апаратами "штучної нирки" компанії "Фрезеніус".

Про це йшлося під час зустрічі заступника голови Львівської ОДА Юрія Підлісного з хворими на ниркову недостатність, які зібралися в межах всеукраїнської акції "Хронічна хвороба нирок – глобальна проблема суспільства".

"Ми не плануємо демонтувати машини німецької фірми B. Braun, які зараз встановлені у Новояворівській лікарні, - наголосив Юрій Підлісний. - Ми залишаємося на тій позиції, щоб в області були представлені всі фірми, які надають послуги з гемодіалізу. Монополії на ринку гемодіалізу на Львівщині немає і не буде, тому ціна на ці послуги у нас є найнижчою в Україні".

Слід зазначити, що в межах всеукраїнської акції протестувальники також хотіли привернути увагу до хворих з нирковою недостатністю, до питання проведення процедур державних закупівель розхідних матеріалів для гемодіалізу, а також ініціювати прийняття законодавства щодо забезпечення доступної трансплантації, інформує прес-служба ЛОДА.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: