дивись.info

Винничук: Думаю, що львівські вболівальники своїми флюїдами допоможуть Марічці виграти

Винничук: Думаю, що львівські вболівальники своїми флюїдами допоможуть Марічці виграти

Чемпіонат світу з шахів серед жінок у Львові триває. Почесне право зробити перший хід у сьогоднішній, уже дев’ятій, партії отримали відомий український письменник Юрій Винничук та його син Олесь, який також захоплюється шахами. Про це повідомила прес-служба ЛМР.

«Марічка – це така людина, яка викликає до себе дуже багато симпатії, і я думаю, що львівські вболівальники своїми флюїдами та думками допоможуть їй виграти цей Чемпіонат. Загалом, це дуже важлива подія для Львова, який став у ці дні столицею шахів і приковує увагу цілого світу до себе: це важливо, зокрема, для нашого патріотизму, для того, аби відродити ті традиції, які були раніше – ще довоєнні, коли у місті відбувалися міжнародні шахові турніри, приїжджали відомі світові композитори та письменники. Я дуже тішусь, що це відбувається саме у Львові. А ще мені приємно потрапити сьогодні у це середовище», – відзначив Юрій Винничук.

Письменник здійснив сьогодні перший хід білими фігурами за китаянку Хоу Іфань. Натомість, його син Олесь, який також любить грати в шахи, походив чорними за українку Марію Музичук. «Я трохи хвилювався, але все ж дуже радий, що зумів зробити перший хід. Я дуже вболіваю за Україну і сподіваюсь, що вона переможе», – поділився він.

Нагадаємо, що впродовж шахового періоду шанс виконати почесний перший хід у партії мали також Андрій Садовий, 6-річна Калина Фурманова, Ярослав Грибальський, Валерій Сушкевич, Ігор Юхновський, одинадцятикласник Андрій Рабець, Святослав Вакарчук разом із Іваном Вакарчуком, Ігор Худоб’як, Володимир Костевич, Назар Палідович, Мірча Луческу, ректори Юрій Бобало та Володимир Мельник, «піккардійці» Андрій Капраль, Роман Турянин та Ярослав Нудик.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.