дивись.info

Мер Львова зустрівся з Міністром національної оборони Канади

Вчора міський голова Львова зустрівся з офіційною делегацією Канади. Зі сторони іноземної делегації на зустрічі були присутні, зокрема, Хаджіт С. Сейджен, Міністр національної оборони Канади, Роман Ващук, Надзвичайний та Повноважний Посол Канади в Україні. Про це повідомила прес-служба ЛМР.

Також участь у зустрічі брали: Джон МакКей, член Парламенту і Парламентський секретар Міністра національної оборони, Рене Філітро, директор з комунікацій Міністра національної оборони, Скот Бішоп, генеральний директор з питань міжнародної безпекової політики, Тім Арсено, командуючий групою канадських військових на Яворівському полігоні, Джон Гозал, старший радник з питань політики Міністра національної оборони.

Довідка

Харджіт С. Сейджен – Міністр національної оборони Канади. Служив в армії та поліції. Був офіцером відділення поліції Ванкуверу впродовж 11 років. Спеціалізувався на тяжких кримінальних злочинах та боровся з незаконним обігом наркотиків і кримінальними угрупуваннями. Є також спеціалістом з безпеки людини, на цю тему читав лекції для широкого кола слухачів в Канаді та США. Був мобілізований на службу до Боснії та Герцеговини, а також тричі виконував військову місію в Кандагарі, Афганістан. Отримав численні нагороди за військову службу, в том числі Медаль за особливі заслуги, Орден за військові заслуги за ліквідацію талібанського впливу в провінції Кандагар.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.