дивись.info

Міністр оборони Канади та голова ЛОДА обговорили питання військової співпраці

На зустрічі голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки із Міністром національної оборони Канади Хаджітом С. Сейдженом було обговорено ряд важливих для України та регіону питань. Зокрема, йшлося про поглиблення співпраці у військовій галузі, а також про врегулювання конфлікту на Сході країни.  Про це повідомила прес-служба ЛОДА.

“Дуже цінуємо і відчуваємо допомогу зі сторони уряду та народу Канади, але ми не хочемо зупинятися на досягнутому і зацікавлені в тому, щоб таке співробітництво продовжувалось і поглиблювалось, – наголосив Олег Синютка. – Зараз українські військові на Яворівському полігоні підвищують свою майстерність спільно з солдатами інших країн, а оборонний комплекс нарощує виробництво власної продукції. Це допоможе нам разом з усім цивілізованим світом, який підтримує Україну, забезпечити мирне врегулювання конфлікту на сході України”.

Також очільник області повідомив, що 211 загиблих на фронті є вихідцями з Львівщини і це та ціна, яку ми уже заплатили, щоб захистити свою територіальну цілісність. “Ми дотримуємося Мінських угод, але ніколи не погодимося на вибори на Донбасі під дулами російських автоматів, – зазначив Олег Синютка. – Волевиявлення на Сході країни має відбутися за українським законодавством та за участі міжнародних спостерігачів”.

У свою чергу Міністр національної оборони Канади підкреслив, що Канада і Україна поділяють спільні цінності. “Моя присутність тут – це ознака великої підтримки українського народу в його боротьбі за незалежність та цілісність країни, – наголосив Хаджіт С. Сейджен. – Я хочу зустрітися з представниками влади та військовими і з перших вуст почути про ситуацію в Україні. Канада завжди буде з вами і допомагатиме в тому числі і через військові навчання досягати найвищих стандартів Збройним Силам України”.

Окрім того, сторони обговорили питання проведення економічних реформ в Україні, боротьбу з корупцією та можливості залучення канадських інвестицій у Львівську область.

Нагадаємо, сьогодні, 15 березня, на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбудеться робоча зустріч Міністра оборони України генерала армії України Степана Полторака з Міністром національної оборони Канади паном Харджітом Сінгхо Сейдженом.

Міністри оборони двох держав ознайомляться з навчально-тренувальною базою Центру, відвідають комплекс лазерної імітації бойових дій та заняття за участі канадських інструкторів.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.