• USD: 35.60
  • EUR: 37.50

Львівська облрада вимагає заборонити російський вантажний транзит

15 березня 2016 року на сесії Львівської обласної ради з ініціативи фракції ВО "Свобода" ухвалено звернення до Прем'єр-міністра України та Міністра внутрішніх справ України щодо скасування рішення уряду про відновлення транзиту російського транспорту та щодо недопустимості перешкоджання працівниками правоохоронних органів проведенню протестних акцій. За це рішення проголосувало 45 депутатів.

У зверненні, зокрема, йдеться: "У зв'язку з несприйняттям громадянами України дій уряду Яценюка щодо відновлення транзиту російського вантажного автотранспорту громадські активісти Львівщини, починаючи з 26 лютого 2016 року, продовжили протестні акції з блокування проїзду російських вантажних автомобілів територією області. На переконання патріотів, заборона транзиту вантажного транспорту держави-агресора мала б відбутися на державному рівні спеціальним рішення Кабінету Міністрів України. Варто підкреслити, що Львівська обласна рада прийняла з порушеного питання рішення від 16 лютого 2016 року № 98, у якому визнала актуальність цієї проблеми".

Депутати наголошують, що цілком неприйнятною є позиція керманича МВС Авакова забезпечувати силами Нацгвардії та інших структур МВСУ супровід проходження російських фур нашою територією. "Окрім супроводу, є абсолютно неприйнятним перешкоджання працівниками української поліції проведенню протестних акцій. Є всі підстави вважати, що представники поліції спеціально нагнітають ситуацію на дорозі, не реагують на водіїв вантажних автомобілів, які свідомо перекривають дорогу, не складають жодних протоколів, не ідентифікують осіб, які погрожують активістам та завдають їм тілесних ушкоджень", - йдеться в документі.

"Ми, депутати Львівської обласної ради, ще раз наголошуємо на недопустимості перешкоджання працівниками правоохоронних органів проведенню протестних акцій з блокування руху російського вантажного транспорту територією України", - зазначено в тексті звернення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: