дивись.info

Після демобілізації зайнявся волонтерством, щоб підтримати побратимів, – Свінціцький

«Бійцям на передовій важлива волонтерська підтримка, не лише як матеріальний ресурс, а як свідчення, що про них пам’ятають удома».

На цьому наголосив  учасник АТО, депутат Львівської міської ради з фракції «Народний контроль» Віталій Свінціцький, який днями повернувся разом із Самообороною Львівщини зі сходу, під час програми «Вечір у Львові»  на телеканалі ТРК «Львів».

«Я понад рік  воював на сході – лише 10 днів був у відпустці. Пригадую, як ми чекали на приїзд волонтерів. Для нас це було,  наче ковток повітря. Коли я демобілізувався, то одразу  сам подався волонтерити. Таким чином хочу і надалі допомогти своїм побратимам», – сказав депутат.

Нагадаємо, «Народна Самооборона» Львівщини відправила на схід уже 20-й караван із допомогою.  Щойно повернувшись,  волонтери одразу приступили до підготовки наступної поїздки.  Її планують одразу після Великодня.

Додамо, допомогу для  бійців можна приносити у Центр забезпечення військових Самооборони Львівщини за адресою: м. Львів,  вул. Липинського, 54 (приміщення БТІ).

За словами Віталія Свінціцького, зараз волонтерам потрібно максимально допомагати і демобілізованим хлопцям. Вони, повертаючись з війни,  часто залишаються сам на сам з постравматичними станами.

«Багато військових, котрі повертаються додому,  перебувають у депресії.  Тут вони стикаються з бюрократичною тяганиною при оформленні потрібних довідок, витримують довгі черги на отримання заслужених від держави нагород, не мають, де працевлаштуватись, тощо. Тому волонтерам зараз потрібно максимально допомагати і демобілізованим військовим», – наголосив Віталій Свінціцький.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.