дивись.info

У лісопарку Львова масово вирубують дерева

17 березня 2016 року під час пленарного засідання 2-ї сесії Львівської міськради депутат-свободівець Тарас Гупало звернувся до міського голови, прокурора області, та начальника еко-інспекції області, з вимогою вжити невідкладних заходів для зупинення вирубки дерев у лісопарку «Білогорща» на вул. Курмановича у м. Львові. Розчищаючи площу для ліній електропередач, невідомі зрізали більше сотні дерев цінних порід, завищивши реальні розміри необхідної санітарної зони для електричних мереж.

 Минулого тижня у лісопарку «Білогорща» невідомі особи розпочали проводили масштабну вирубку дерев, мотивуючи це необхідністю створення так званої санітарної зони, яка потрібна для обслуговування ліній електропередач. Люди повідомили, що за наслідками обстеження цієї території управління екології департаменту містобудування Львівської міської ради визначило понад 500 дерев, які підлягають вирубці. Проте згідно чинного законодавства площа, яка необхідна для обслуговування електромереж є значно меншою, аніж реальна площа вирубки, яку сьогодні проводять у лісопарку. Внаслідок таких дій вже втрачено цінні породи дерев на Білогорщі.

«Я звертаюся до міського голови Львова, прокурора Львівської області Романа Федика, та начальника екологічної інспекції Львівської області Романа Дасюка, з вимогою негайно вжити заходів, та припинити вирубку цінних порід дерев у лісопарку «Білогорща». Також провести перевірку чиновників міськради, які дозволили таку масову вирубку дерев на вул. Курмановича, у Львова, а за наслідками службового розслідування притягнути винних до кримінальної відповідальності» – зазначив Тарас Гупало

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.