дивись.info

У Львові завершився масштабний шаховий фестиваль «Банк Львів опен-2016»

У Львові завершився масштабний шаховий фестиваль «Банк Львів опен-2016»

Вчора, 16 березня, завершився Міжнародний шаховий фестиваль Банк Львів Опен-2016. Фестиваль, який відбувся в рамках Чемпіонату світу з шахів серед жінок, складався з чотирьох турнірів (рапід та бліц) та тривав впродовж трьох днів – з 14 до 16 березня.

Участь у змаганнях взяло 550 учасників, які представляли 10 країн світу. Шаховим інтелектом змагалися 20 міжнародних майстрів, майстрів ФІДЕ та майстрів спорту України з Білорусі, Молдови, Польщі, Чехії, Угорщини, Бельгії, Росії, Ісландії, Японії та України.

У списку учасників такі відомі імена, як дворазовий чемпіон України 2004 та 2015 рр. Андрій Волокітін, головний тренер чоловічої збірної з шахів Олександр Сулипа, чемпіон України 2005 року Олександр Арещенко, чемпіонка світу серед юніорок Наталія Букса, брати Олександр та Микола Бортник, Юрій Вовк, Михайло Олексієнко, Володимир Онищук, а також голова львівського шахового клубу Маргеїр Петурссон.

Загальний призовий фонд Фестивалю склав 135 тисяч гривень:

  • Призовий фонд турніру «А» (рапід, дорослий)= 70 тис. грн.
  • Призовий фонд турніру «В» (рапід, дитячий)= 40 тис. грн.
  • Призовий фонд турніру «С» (бліц, дорослий)= 15 тис. грн.
  • Призовий фонд турніру «D» (бліц, дитячий)= 10 тис. грн.

Генеральний спонсор – Банк Львів. Спонсор – Галицька Здоба, Моршинська, Квас Тарас, Соки Галіція. Захід відбувся за підтримки ринку «Південний».

Організатори заходу: ЛОШФ, управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.