дивись.info

У Львові затвердили перелік природоохоронних заходів на 2016 рік

 Львівська міська рада затвердила перелік природоохоронних заходів, які цьогоріч фінансуватимуть за кошти загального фонду міського бюджету, а також річний план пріоритетного фінансування з фонду охорони навколишнього середовища.

Так, серед основних об’єктів, які фінансуватимуть з бюджету, є: озеленення міста (по 400 тис грн. Сихівській і Галицькій РА, по 300 тис – іншим 4 РА та окремо на просп. Свободи) і територій навчальних закладів (250 тис грн), забезпечення екологічно безпечного збирання, перевезення та зберігання використаних батарейок і люмінесцентних ламп, утилізація ламп та елементів побутового обладнання, яке містить ртуть (400 тис грн), утилізація батарейок, зібраних мешканцями (100 тис грн), влаштування системи циркуляції водних потоків штучної водойми оранжереї на території Стрийського парку (45 тис грн.) та утримання цього парку (49 тис грн.), підтримка роботи першого у Львові екосадочка «Зернятко» (21 тис грн.), покращення стану Дендропарку Бенедикта Дибовського (38 тис грн.) тощо.

Натомість, річний план пріоритетного фінансування з міського фонду охорони навколишнього середовища охоплює: встановлення шумозахисних екранів на вул. Липинського, 14-16 (150 тис грн.), закупівлю саджанців (по 95 тис грн. для висадження в кожному районі міста, і 500 тис – для висадження на території парків/лісопарків Львова), поточний ремонт садово-паркової доріжки у парку «Високий Замок» – від вул. Ужгородської до будинку садівника (1,6 млн грн.) тощо.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.