дивись.info

У ЛОДА призначили керівників двох структурних підрозділів

У понеділок, 21 березня, на апаратній нараді голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка представив нових керівників двох департаментів, яких обрали за результатами відкритого конкурсу. Про це повідомила прес-служба ЛОДА

Зокрема, директором департаменту економічної політики Львівської ОДА призначено Романа Филипіва, директором департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження облдержадімністрації – Михайла Мельника.

Роман Филипів у 2010 році був депутатом Пустомитівської районної ради, а у 2014 став головою Пустомитівської районної державної адміністрації. Останній рік працював на посаді доцента кафедри державних та місцевих фінансів факультету управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка.

Михайло Мельник працював заступником начальника управління технічного та енергетичного менеджменту, заступником з питань енергетичного менеджменту ПАТ “Концерн Хлібпром”, згодом експертом із енергозбереження та енергоефективності Філії “Мірум менеджмент” у м. Тернопіль, а також у ТзОВ “Т-Цукор”. Останній рік займався підприємницькою діяльністю.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.