дивись.info

«Один в каное» дасть у рідному Львові додатковий сольний концерт

«Один в каное» дасть у рідному Львові додатковий сольний концерт

У понеділок, 4 квітня, у Національному театрі ім. М. Заньковецької відбудеться додатковий сольний концерт молодого львівського інді-гурту «Один в каное». Початок – о 19:00.

14 березня «Один в каное» уже зібрали аншлаг на заньківчанській сцені. І оскільки на цей концерт потрапили далеко не всі охочі, лідери гурту Ірина Швайдак і Устим Похмурський оголосили про додатковий сольний виступ у рідному Львові.

Власне Львів – заключне місто у всеукраїнському турі, який група розпочала у другій половині січня переаншлагом у київському клубі Atlas. У рамках цих гастролей Україною «Один в каное» виступили у понад двадцяти містах. Так гурт презентував свій дебютний альбом під назвою «Один в каное», який вийшов у січні та об’єднав 25 пісень, створених протягом понад п’яти років існування команди.

Після додаткового концерту у Львові 4 квітня гурт «Один в каное» бере паузу у сольних виступах. «Назбиралося багато нового матеріалу, для підготовки якого нам і потрібна концертна перерва», – кажуть учасники групи.

Новий альбом «Один в каное» планують записати до кінця цього року або до початку 2017-го. А на осінь обіцяють прем’єру першого синглу із новинки.

З відгуків про концерт «Один в каное» 14 березня у Львові: «Вчора була на концерті «Один в каное» – вони дійсно якісь нереальні, медитативні. Голос солістки пливе, дзюрчить, переливається, чарує… На сцені є ще акустична гітара і перкусія. І більше нічого, зовсім – без танців, костюмів, шоу, спокусливості, загравання з публікою… Вони та офіційний музичний ринок – з різних світів».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.