дивись.info

У Сокалі завершився фестиваль “Мама, тато, я – спортивна сім’я”

Цими вихідними у Сокалі відбувся обласний фестиваль “Мама, тато, я – спортивна сім’я” за програмою ХХV спортивних Ігор Львівщини та змагань серед людей з інвалідністю. Турнір, у якому взяли участь 14 команд, присвятили 160-річчю від дня народження Івана Франка та 150-річчю від дня народження Михайла Грушевського.

Про це повідомила заступник начальника управління фізичної культури і спорту Оксана Вацеба.

Участь у змаганнях взяли сімейні команди у складі мами, батька та дитини. В особисто-командних змаганнях виступали команди міст обласного значення та районів області. Загалом – 11 команд районів області та 3 команди міст обласного значення. Всього – 23 сім’ї.

“У цих змаганнях сімейні команди мали можливість не лише випробувати сили на спортивній арені та представити свій район чи місто, а й змогу цікаво й змістовно провести час у сімейному колі”, – наголосила Оксана Вацеба.

Родини випробовували свої сили у командній та в особистій першостях, до яких входила низка різноманітних спортивних естафет, зокрема такі як “Мисливство”, “Смуга перешкод”, “Слалом”, “Хокей”, “Єралаш”.

Перемогли у турнірі команди Сокальщини, Жовківщини та м.Червонограда. Переможці та призери отримали заслужені кубки, медалі та грамоти.

Відтак переможці обласних змагань представлятимуть Львівщину у  Всеукраїнському фіналі фестивалю “Мама, тато, я – спортивна сім’я”, що відбудеться 9-12 червня цього року у Херсонській області.

Зазначимо, змагання організували управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, Львівський обласний центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” та КЗ ЛОР “Львівський регіональний центр з фізичної культури та спорту інвалідів “Інваспорт” за підтримки відділення НОК України у Львівській області.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.