дивись.info

Завтра у ЛМР презентують другу хвилю проекту бізнес-інкубатора для переселенців і демобілізованих учасників АТО «Новий відлік»

Завтра, 23 березня, о 12:00 год. у Малій сесійній залі Львівської міської ради (230 каб.) відбудеться прес-конференція з нагоди презентації другої хвилі бізнес-інкубатора «Новий відлік». Програма підтримки малого бізнесу та самозайнятості відбудеться завдяки ГО «Клуб Ділових Людей», за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Під час прес-конференції організатори розповідатимуть про вимоги до учасників, основні етапи проекту, ділитимуться очікуваннями та досвідом першої хвилі. На презентацію також запросять грантерів попереднього проекту, які ділитимуться враженнями та результатами участі у «Новому відліку».

Учасники прес-конференції:

Микола Савуляк – Голова Клубу Ділових Людей;

Оксана Дащаківська – керівник Західноукраїнського представництва Міжнародного Фонду «Відродження»;

Василь Барилюк – директор Львівського обласного центру зайнятості;

Вікторія Довжик – в.о. начальника управління економіки Львівської міської ради.

Довідка

У травні 2015 року Клуб Ділових Людей та фонд «Відродження» ініціювали бізнес-інкубатор для переселенців «Новий відлік». Восени 2015 року 15 переможців отримали до 80 000 грн. кожен на закупівлю обладнання та основних фондів для власної бізнес-ідеї. У межах другої хвилі, окрім переселенців, організатори запрошують до участі демобілізованих учасників АТО або членів їхніх родин.

Деталі для представників ЗМІ за телефоном: +38 (097) 289-87-89 (Ірина Таран, pr-менеджер Клубу Ділових Людей).

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.