дивись.info

AIESEC у Львові надає можливість прийняти в сім’ю іноземного волонтера

Протягом 4 квітня-20 травня жителі міста Львова мають можливість взяти до себе в сім’ю іноземця на волонтерських засадах, в рамках програми Host Family. Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Host Family – це програма для українських сімей, що бажають прихистити на 6 тижнів іноземного стажера, який приїздить до Львова за програмою міжнародних стажувань від AIESEC.

«Найбільша міжнародна молодіжна організація AIESEC займається розвитком лідерства у молоді саме через міжнародні стажування. Студенти мають можливість відвідати іншу країну світу. Але, якщо певні обставини не дозволяють поїхати за кордон, AIESEC пропонує програму Host Family. Це насправді унікальна можливість, адже стажери – цікаві та веселі люди, з якими ви можете практикувати англійську мову 24 години на добу. Ви корисно проведете час, дізнаєтесь щось нове про чужу для вас культуру та представите свою, спробуєте різноманітних смаколиків, не виходячи з дому. Участь у Host Family безкоштовна, а ось досвід безцінний. Багато учасників стали друзями зі стажерами, досі підтримують дружні зв’язки з ними та більше не турбуються, де заночувати за кордоном», – розповідає віце-президент локального комітету AIESEC у Львові Роксоляна Зьомбра.

Реєстрація за посиланням: https://podio.com/webforms/9721411/708510.

Контактна особа: Роксоляна Зьомбра, тел.  063 8878379, [email protected]

Детальніше про організацію: http://aiesec.ua/.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.