дивись.info

У Львові проведуть освітню симуляційну гру як інноваційний метод навчання «Країна змін»

У Львові 2-3 квітня з 10.00 год. відбудеться освітньо-рольова гра «Країна змін», що є економічно-політичною моделлю України. Учасники в ігровому форматі можуть спробувати себе в ролі політика, розвинути бізнес чи виконувати роль ТОП-менеджера. А також бути авантюристом, медійником, військовим тощо. У четвер, 24 березня, о 12 год. у Малій сесійній залі ЛМР (каб. 230) відбудеться прес-конференція на тему: «У Львові проведуть освітню симуляційну гру як інноваційний метод навчання «Країна змін». Про це повідомила прес-служба ЛМР.

Учасники прес-конференції:

  • Андрій Мочурад – розробник методики, керівник проекту інноваційної освіти «КРОК»;
  • Леся Пронько – організатор, представник ГО «Граніт»;
  • Володимир Шнайдер – начальник управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради;
  • Василь Кметь – директор Наукової бібліотеки ЛНУ ім. Івана Франка.

Під час прес-конференції висвітлять такі теми:

  • Моделювання України в період між Революцією гідності та початком війни (АТО) як освітня методика;
  • Перспективи впровадження симуляційних ігор як формальна чи неформальна освіта школярів та студентів;
  • Новий формат роботи Наукової бібліотеки.

«Країна змін» триватиме у Науковій бібліотеці Львівського національного університету ім. І. Франка (вул. Драгоманова, 5) і у Великій сесійній залі Львівської міської ради (каб. 202). Попередня реєстрація учасників гри обов’язкова і доступна за посиланням: https://goo.gl/hrTxwQ.

«Формат поєднує елементи дебатів, тренінгу, квесту, хакатонів. Є місце і для інтриг, і для взаємодії, на кшталт «Мафії». Це можливість на ділі спробувати переговорні навики, формування та роботу команди тощо. Учасники осягнуть тонкощі й проблематику реформ та управління як державним апаратом, так і сферою бізнесу.

На відміну від лекцій чи звичних освітніх занять, така форма є і грою, і тренінгом одночасно, та має високу конверсію і набуття навичок, замість теорії. Окрім цього, протягом двох днів гарантовані як емоції, так і нові корисні знайомства», – розповідає автор сценарію Андрій Мочурад.

Найактивніші гравці отримають інтелектуальні призи та матимуть змогу за кошт меценатів пройти коучинг з управління проектами, фандрайзингу та PR-роботи для власного розвитку та втілення суспільного проекту.

Деталі за посиланням: https://www.facebook.com/events/1057717164267062/

Контактні особи: Леся Пронько, (093) 44 22 144, Андрій Мочурад, (097) 945 00 05.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.